Rodzaje kalendarzy adwentowych

Kalendarz adwentowy z kosmetykami to dzisiaj coraz bardziej popularny motyw na prezent, szczególnie dla pań, które lubią dbać o swój wygląd i próbować nowych rzeczy – jednak nie tylko. Jak jednak wyglądają takie kalendarze adwentowe z kosmetykami? Co w zasadzie zawierają one w sobie? Otóż popatrzmy….

1) Prawdziwa niespodzianka

Przede wszystkim mamy kalendarze adwentowe z kosmetykami, które cechuje prawdziwy miszmasz. Tu spotkamy kosmetyki praktycznie z każdego rodzaju i stylu. Przykładowo może to być w jednym okienku malutki, cynamonowi krem do rąk, a w drugim jaśminowe mydełko, zaś w trzecim krem pod oczy z wyciągiem z herbaty.

Tak duża różnorodność nie tylko sprawi, że na każdy kosmetyk będziemy niecierpliwie czekać, lecz również da nam możliwość wypróbowania różnego rodzaju kosmetyków, po które często normalnie nie sięgamy. W ten sposób można odkryć nowe, świetne rzeczy!

2) Kosmetyki jednej serii

Zakupić można także kalendarz adwentowy z kosmetykami jednej serii. Co to dokładniej oznacza? Otóż tu w każdym okienku jest oczywiście inny kosmetyk, niemniej jednak pochodzi on zasadniczo z jednej serii. Przykładowo w jednym okienku będzie mydełko jaśminowe, potem jaśminowy krem pod oczy i jaśminowa woda toaletowa.

W ten sposób uzbieramy sobie super komplet kosmetyków. Jednocześnie zaś każdego dnia będzie pytanie – co jeszcze może należeć do tej serii?

3) Dobrana paleta makijażu

Pewną odmianą powyższego kalendarza adwentowego jest właśnie kalendarz wypełniony kosmetykami służącymi do makijażu też układającymi się w pewną serię.

Standardowo ułożone są one tak, aby pasować do jednego typu cery albo też dać razem pewien określony typ makijażu np w stylu romantycznym. W środku mogą także być akcesoria do makijażu.

4) Kalendarz adwentowy z kosmetykami dla panów

Na koniec warto jeszcze powiedzieć o jednym ciekawym kalendarzu a mianowicie o kalendarzu adwentowym dla panów. Czemu nie? Zawiera on w sobie doskonale przygotowane kosmetyki różnych grup, które razem tworzą wspaniałą całość.

Oczywiście także ponownie mogą to być albo kosmetyki różnych serii albo jednej – tu znowu możliwości jest wiele. Trzeba jednak podkreślić, że takie kalendarze niestety nieco trudniej znaleźć.

Kalendarze adwentowe z kosmetykami znajdziesz w ofercie Kosmetykizameryki.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here