Chcesz, aby Twój facet przestał się nudzić? Marzysz, aby wyrwać go z codzienności i rutyny, ale nie wiesz jak to zrobić? A może po prostu myśl o świątecznych zakupach i kilkugodzinnym szukaniu prezentu w galerii handlowej doprowadza Cię do szału? Na pewno chociaż na jedno z pytań odpowiedziałaś twierdząco. Prezentujemy przegląd nietuzinkowych, ekstremalnych prezentów, które zaskoczą i ucieszą obdarowanego, a tobie dostarczą garść inspiracji na święta i nie tylko.

Ekstremalny lot paralotnią

Prezent pod choinkę dla chłopaka to pretekst do zafundowania wielu emocji. Dla partnera kochającego adrenalinę wybierz lot paralotnią w tandemie z instruktorem, który pokaże twojemu chłopakowi o co chodzi w tym sporcie. W trakcie lotu można podziwiać fantastyczne widoki – w zależności od miejsca, które wybierzemy. Może być to lot blisko miejsca Waszego zamieszkania, ale także zupełnie inne miejsce np. Gdynia – lot nad morzem będzie jeszcze bardziej wyjątkowy!

Prezent wyzwanie

Co może być większym wyzwaniem niż bungee? Skok na linie z dużej wysokości to przygoda, którą każdy powinien przeżyć chociaż raz. Dla faceta, który lubi adrenalinę będzie to spełnienie marzeń, a Ty będziesz mogła być o niego spokojna, ponieważ nad prawidłowym przebiegiem skoku czuwa instruktor. Swobodne spadanie to coś, co zostanie w głowie skoczka na pewno na bardzo długo. Po skoku otrzymacie pamiątkowe zdjęcia i filmy.

Wodna przygoda

Dla fana sportów wodnych, który znudził się dotychczasowymi rozwiązaniami, kolejną pasją może okazać się Flyboard. Ta niezwykła deska zasilona jest turbiną skutera wodnego. Pozwala na akrobacje nawet do 10 metrów nad taflą wody, ale także w wodzie! Jest to mocno wyczynowy, podnoszący adrenalinę sport. Jeżeli Twój chłopak jest w ciągłym ruchu i zawsze ma dużo energii będzie zachwycony.

Wyszkolić rajdowca

Jazda w slalomie, dobieranie najlepszej linii pokonywania zakrętów, szybkie łuki – fana motoryzacji wyślij na kurs rajdowca. Taki prezent będzie ciekawa alternatywą do zwykłej jazdy, do której Twój facet przyzwyczajony jest na co dzień. Sportowa wyścigówka wyposażona jest we wszystko co można sobie wymarzyć. Usiąść w klatce bezpieczeństwa, w profesjonalnym, kubełkowym fotelu, zapiąć szelkowe pasy i poczuć 300 konny silnik! Czy można chcieć więcej? Można! Szukaj przejazdu, który zostanie nagrany kamerą GoPro, aby po tym świetnym przeżyciu było do czego wracać.

Ostre strzelanie

Miłośnika filmów akcji zabierz na strzelanie. Wypad na strzelnice będzie dobrą okazją do poznania różnych rodzajów broni i sprawdzenia swojej celności. Korzystanie z broni palnej m.in. karabinu AK, sławnego pistoletu Glock 17, Shotguna czy karabinka sportowego dostarczy wielu emocji. Nad przebiegiem wizyty czuwać będzie instruktor, pomagający w prawidłowym i profesjonalnym oddawaniu strzałów.

Ważny jest pomysł

Szukając ekstremalnego prezentu dla chłopaka, przemyśl co lubi i w jakim żywiole czuje się najlepiej – czy na ziemi, w wodzie czy może w powietrzu? Ustalenie tego, sprawi, że do wyboru idealnego prezentu marzeń na gwiazdę pozostanie Ci prosta droga – sprawdź tutaj!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here