Seks przez telefon potrafi być bardzo fajną zabawą i czymś, co skutecznie pozwala urozmaicić skutecznie soje własne życie erotyczne. Można w ten sposób otworzyć się na zupełnie odmienne, nowe doznania i na ich doświadczenie w zupełnie odmiennym wymiarze. Seks przez telefon to coś nowego, dającego nowe wrażenia – zbliża to też swoiście partnerów do siebie. W relacjach jest to przejście do innej strony intymności i wdrożenie naszych partnerów do pewnych rzeczy, które robimy wyłącznie samemu. Seks przez telefon potrafi więc skutecznie wzmacniać więź pomiędzy partnerami. Aby się na to zdecydować potrzebna jest jednak odrobina odwagi – uprawiając seks przez telefon trzeba się wyzbyć całkowicie nieśmiałości. Im więcej śmiałości będzie w tych naszych relacjach i zabawach intymnych, tym lepiej. Warto się pozytywnie nastawić do nowych gier seksualnych i przenieść swoje życie intymne na inne obszary.

Gdzie można uprawiać seks przez telefon?

W zasadzie miejsce jest dowolne. Ważny jest jedynie dobry zasięg telefoniczny – nikt przecież nie chce, żeby namiętne chwile były przerywane. Seks przez telefon to specyficzna czynność i z tego względu trzeba zadbać o to, aby miejsce do jego uprawiania było intymne, bezpieczne i komfortowe. Trzeba mieć zwyczajną gwarancję, że nikt nie będzie w tym czasie przeszkadzał i niepotrzebnie utrudniał. Seks przez telefon wymaga tego, aby się przed sobą w pełni otworzyć, bez tworzenia sztucznych zahamowań oraz strachu przed tym, że ktoś może podsłuchać intymną rozmowę. Na pewno seks przez telefon daje najwięcej przyjemności, gdy pomiędzy kochankami nie ma jakiegokolwiek skrępowania. To już automatycznie poprawia relacje i jakość wspólnie spędzanych chwil.

Seks przez telefonW jaki sposób uprawiać seks przez telefon?

Seks telefon pozwala na wiele fantazji, wyobraźni, zaangażowania i zainteresowania. Wystarczy jedynie popuścić odrobinę wodzy fantazji i dać się ponieść intymnemu nastrojowi. Niezwykle istotny w trakcie zabaw okazuje się odpowiedni dobór sformułowań, słów oraz dostosowanie odpowiednio tonu głosu i jego barwy. Ma to na celu pobudzenie seksualne osoby znajdującej się po drugiej stronie. Można więc śmiało wykorzystywać wszelkie nieprzyzwoite słowa, pikantne teksty i przekleństwa. Świntuszenie, uwodzicielski szept i inne elementy wzbogacają seks przez telefon. Partnerzy mogą się wzajemnie instruować o tym, co mają w trakcie takiej rozmowy robić, w jaki sposób się dotykać i stymulować. Dobrze jest także fantazjować o tym, co nawzajem robią. Miłośnicy większych doznań mogą skorzystać z gadżetów, erotycznych zabawek oraz innych elementów. Żeby seks przez telefon umożliwiał efektywne samo zaspokajanie, konieczne jest korzystanie z funkcji głośnomówiącej – ważne, żeby ręce były wolne.

Rozmowa na głos nie krępuje ruchów. W trakcie takich zabaw jak seks przez telefon fajnie jest odgrywać różne role. Kobieta może udawać pokojówkę, pielęgniarkę, zakonnicę, kucharkę – słowem kogokolwiek, kto podnieca obydwoje partnerów. Seks przez telefon oparty jest głównie na doznaniach akustycznych i to one są fundamentem całej zabawy i wszystkich doznań. Krzyki, jęki, czułe słowa – to generuje całą intymną i charakterystyczną atmosferę. Jest więc nad czym pracować.

Seks przez telefon – co on nam daje?

Taka forma relacji ma wiele plusów. Świetnie sprawdza się, gdy kochankowe muszą się rozstać na jakiś dłuższy czas. Bardzo często stosowane są takie zabawy w trakcie wyjazdów służbowych i innych podobnych sytuacji. Dzięki temu nie muszą rezygnować z intymności i zbliżeń – pomimo odległości mogą być cały czas ze sobą bardzo blisko. Seks przez telefon także świetnie przełamuje wszelkie opory, ogranicza nieśmiałość. Nie każda osoba jest na tyle odważna, aby uprawiać gorący seks w klasyczny sposób. Ograniczenie intymności przez telefon, bez kontaktu bezpośredniego może otworzyć na nowe doznania i na przeżywanie relacji intymnych. Kilka takich rozmów sprawi, że obydwoje partnerów nabierze potrzebnej odwagi, co ograniczy występowanie wszelkich barier w trakcie prawdziwego zbliżenia płciowego. Widać więc, jak duże znaczenie ma skorzystanie z tych metod. Seks przez telefon to cenne narzędzie wsparcia psychologicznego.

Seksuolodzy pochlebiają tego typu aktywność, ponieważ seks przez telefon to także, jak już wcześniej wspomniano, dobry sposób na wzmocnienie więzi między obojgiem partnerów, co przecież jest bardzo ważne w związku. Może więc warto spróbować?

Seksuolodzy pozytywnie odnoszą się do takich form aktywności płciowej, jak seks przez telefon. Takie intymne, telefoniczne rozmowy świetnie wspomagają kreowanie relacji pomiędzy partnerami i przyczyniają się do tworzenia uczucia jeszcze większej bliskości. Jest to coś bardzo cennego i warto skorzystać z takich narzędzi wsparcia swojej strefy intymnej.

Uprawianie seksu przez telefon nie jest trudne wymagające: trzeba trochę odwagi, dobrego zasięgu, fantazji, wyobraźni i chęci do przeżycia czegoś całkowicie nowego. Osoby, które spróbują seksu przez telefon w swojej relacji na pewno to mocno docenią.

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here