Pierwsza randka

Pierwsza randka to niesamowite wydarzenie. Oczywiście myśląc o tej sytuacji, na samym początku myślimy o wyglądzie zewnętrznym. W końcu pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Właśnie jak się ubrać na tą pierwszą randkę?

Postawić na kobiecość i seksowny styl? Sukienki? A może spodnie? Biżuteria, szpilki.  Przede wszystkim stylizacja na pierwszą randkę powinna być wyjątkowa. Nie warto wybierać porozciąganych swetrów, za dużych jeansów. Należy pamiętać o jednym. Każdy mężczyzna jest wzrokowcem. Zachowanie i wygląd, właśnie to liczy się na pierwszej randce.

Jak się ubrać na pierwszą randkę?

Należy wybrać takie ubrania, które podkreślą naszą figurę.Jeśli na przykład posiadamy piękne, zgrabne nogi, należy wybrać spódniczkę mini. Gdy posiadamy wcięcie w tali, warto ją podkreślić rozkloszowaną sukienką. Natomiast gdy posiadamy figurę klepsydry, należy założyć dopasowaną, obcisłą sukienkę. Pamiętajmy, aby podkreślić swoje atuty. Bardzo uniwersalnym materiałem będzie koronka. Oczywiście wszystko zależy od naszego własnego stylu, miejsca spotkania i od kwestii, w czym się dobrze czujemy.

pierwsza randkaNa pierwszej randce strój powinien tworzyć całość. Nie warto wybierać dużą biżuterię. Powinniśmy się zdecydować na  małe elementy, które podkreślą nasz dekolt. Jeśli czujemy się nieśmiałe, powinniśmy unikać kilka ważnych rzeczy. Dlatego unikajmy skrajności. Stylizacja na pierwszą randkę nie powinna występować w zbytnio intensywnych kolorach. Należy pamiętać, że ubiór ma być jedynie wizytówką. Nie powinien zaś przytłaczać. Mężczyzna ma być zainteresowany nami, a nie naszym ubiorem. Również z tego powodu, powinniśmy unikać dekoltów, zbytnio krótkich sukienek. Powinniśmy się ubierać, a nie przebierać. Należy wybierać taki ubiór, który pasuje do naszej osobowości. Jeśli na przykład nie lubimy danego koloru, nie zakładajmy go. Powinniśmy być sobą. Bardzo ważna jest tutaj także nasza naturalność. Jeśli nasza sukienka jest szykowna, należy ograniczyć makijaż i wszelkie dodatki. Możemy postawić na szpilki w ciekawym kolorze, czerwone usta czy też dużą bransoletkę.

Pierwsza randka- osoba ważniejsza niż ubiór

Czasami błędnie myślimy, że ubiór będzie całkowitym rozwiązaniem na tym wyjątkowym spotkaniu. Nic bardziej mylnego. Pierwsza randka, to spotkanie, to rozmowa, to obserwacja.Ubiór pełni jakąś funkcję, ale nie jest najważniejszy. Bardzo dużo osób tego nie rozumie. Nie możemy stawiać ubioru ponad swoją osobę. Z racji tego, że nie znamy drugiej osoby, powinniśmy zachować pewien dystans w ubiorze. Dlaczego? Niektórych rzeczy po prostu nie wypada. Możemy podkreślić własne atuty, byle nie za bardzo. Zbytni dekolt może odstraszyć naszego wybranka. Wszystko musi mieć swój umiar, być smaczne i z gustem. Na pierwszą randkę najczęściej wybieramy się do restauracji, bądź na spacer. Strój powinien być wygodny, estetyczny. Lecz to my powinniśmy być zadbani, ładni i efektywni. Sam ubiór nie rozwiąże całej sprawy. Każdy przygotowuje się na pierwszą randkę, minutami, a nawet godzinami. Pierwsze spojrzenie jest tutaj bardzo ważne. Nasza mowa, sposób w jaki mówimy, jak się zachowujemy. Czyli nasz całokształt. Stylistyka na pierwszą randkę, powinna być zadbana, dobrze przemyślana. Jeśli wiemy kiedy dokładnie ma się odbyć ta pierwsza randka, zastanówmy się dobrze, w czym będziemy wyglądać najlepiej. Czasami zbyt szybka decyzja o ubiorze nie będzie rozsądna, nie będzie dobra. Przemyślenie, sprawdzenie i dopatrzenie wszystkich szczegółów. Nie zapomnijmy o brakującym guziku w koszuli, czy dziurawych rajstopach. Pierwsza randka powinna być idealna. Dlatego należy wszystko kilkakrotnie sprawdzić.

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here