Chcesz zintegrować pracowników? Wynagrodzić im ich ciężką pracę? Pomóc podwładnym w nabraniu energii i wigoru do efektywnego działania? Nie musisz zasięgać kosztownych porad psychologów oraz trenerów personalnych – choć z pewnością będą oni mieli mnóstwo cennych uwag. Nic nie pozwala wypocząć i zintegrować się tak dobrze jak wspólna, udana i niezapomniana impreza!

Powierz organizację imprezy fachowcom!

Nie musisz się znać na organizacji imprez, aby zaprosić pracowników na naprawdę wyjątkowe wydarzenie. Na rynku istnieje mnóstwo firm zajmujących się przygotowaniem takich atrakcji, a wśród nich zdecydowanie wyróżnia się propozycja szczecińskiego Inspe. Już na wstępie zwraca uwagę bogata oferta – znajdują się w niej zarówno imprezy integracyjne dla firm, jak i pikniki rodzinne, a także przeznaczone dla dzieci. Wśród imprez dla pracowników można znaleźć ciekawe rozwiązania, takie jak np. piknik integracyjny z gwiazdą, „pokręcone bale karnawałowe” czy incentive – oderwanie pracowników od rzeczywistości i umożliwienie im odpoczynku w miejscu znacznie oddalonym od pracy. Nie jest też problemem zorganizowanie uroczystej rocznicy czy zamówienie imprezy np. z okazji otwarcia galerii handlowej.

Specjaliści z Inspe nie tylko zajmą się przygotowaniem wszystkiego od samego początku do końca, ale również mogą zaplanować imprezę według wskazówek i wymagań zamawiającego (np. piknik rodzinny w klimacie superbohaterskim) oraz doradzić najlepszy rodzaj eventu zależnie od potrzeb, uwzględniając nie tylko specyfikę danej firmy, ale również indywidualne upodobania jej pracowników.

Wybierz najlepszą opcję!

Jeśli chcesz samodzielnie zadecydować o tym, jak ma wyglądać planowana impreza, zarezerwuj na to sporo czasu – Inspe organizowało w swojej historii ponad 250 różnego rodzaju eventów, więc naprawdę jest w czym wybierać. Kreatywność tworzących Inspe fachowców jest olbrzymia, dzięki czemu nie ma problemu, aby np. połączyć dwa różne rodzaje eventów w jeden, specjalnie na potrzeby wydarzenia ściągnąć gwiazdę czy też grupę rekonstrukcyjną albo zorganizować imprezę w dowolnym zakątku kraju. Mobilność Inspe jest kolejnym jej plusem – teren działania firmy nie ogranicza się wyłącznie do Szczecina i jego okolic. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zorganizować event w dowolnym miejscu Polski.

Powierzając Inspe organizację imprezy, możesz spać spokojnie – firma mająca takie doświadczenie w eventach sprawi, że wszystkich uczestników zabawy czeka mnóstwo niesamowitych chwil, a wydarzenie to będzie przez nich długo wspominane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here