Diet booster

Nawet najbardziej drastyczne i wymagające diety na odchudzanie są efektywne, gdyż gwarantują zrzucenie nawet kilkunastu kilogramów w krótkiej perspektywie czasowej. W większości przypadków taki efekt działania diety wynika bezpośrednio z usuwania nagromadzonej w ustroju wody, a nie od zużywania niepotrzebnego i zalegającego w tkance podskórnej tłuszczu. Dlatego też zakończenie diety, na ogół niesie za sobą szybki powrót do początkowej wagi. W celu zapobieżenia tym sytuacjom korzystnie jest zdecydować się na skuteczny suplement diety, którym może być bez wątpienia nowatorski Diet Booster 5:2. Czym jest ten suplement, jak działa i czy jest na pewno bezpieczny?

Czym dokładnie jest 5:2 Diet Booster i jak wpływa na utratę nadmiernej wagi ciała?

Innowacyjna dieta 5:2 to autentyczna rewolucja w kuracjach odchudzających. Oparta ona jest na następujących zasadach: przez pięć dni w tygodniu można jeść absolutnie wszystko, czego się pragnie. W pozostałych dwóch dniach tygodniach odbywamy z kolei niewielką głodówkę, która ogranicza się do spożywania w ciągu doby do 500kcal (kobiety) albo do 600 (mężczyźni). Dieta w dwóch pozostałych dniach tygodnia oparta jest o produkty o niskim indeksie glikemicznym oraz o produkty białkowe. Dieta 5:2 powstała na kanwie publikacji dr. Mimi Spencer i dr’a Michael’a Mosley’a „The Fast Diet”. W tej publikacji zalecane jest spożywanie 2-3 posiłków dziennie, pomiędzy którymi spożywa się znaczne ilości wody, herbaty albo nawet kawy! Dieta wpływa na modyfikację metabolizmu komórkowego, powodując utratę zbędnej tkanki tłuszczowej, a także zmniejszenie insulinooporności i redukcję poziomu lipoprotein (cholesterolu) w osoczu krwi.

Diet boosterW swoich pierwotnych założeniach Dieta 5:2 wydaje się bardzo prosta. Niestety, ale nie zawsze tak jest, gdyż w dniach głodówki pojawia się bardzo trudny do opanowania głód oraz zniechęcenie. Wielu ludzi, którzy próbowali tej diety zrezygnowało z takiej formuły odchudzania. Bardzo prostym narzędziem dla utrzymania motywacji do diety jest stosowanie suplementu diety 5:20 Diet Booster, który znosi niekorzystne i nieprzyjemne dolegliwości w trakcie okresu głodówki. Dzięki odpowiedniej suplementacji osoba zdecydowana na odchudzanie może efektywnie kontrolować apetyt, zwiększyć tempo przemiany materii, a także zachować stałą energię do działania. Przy stosowaniu suplementu diety Diet Booster obserwuje się również przyśpieszenie przemiany materii, co podnosi efektywność procesów katabolicznych obejmujących tkankę tłuszczową.

Jest to suplement dla każdego!

Firma tworząca suplement 5:2 Diet booster oferuje swoim klientom dokładnie dwa rodzaje suplementów: jeden przeznaczony dla kobiet i drugi skierowany do mężczyzn.

Diet Booster 5:2 dla Pań działa w taki oto sposób:

Uzupełnia poziom witamin i minerałów i wpływa na subiektywną poprawę nastroju,

Zwiększa efektywność spalania tkanki tłuszczowej,

Hamuje uczucie głodu i podnosi poziom odczuwania sytości,

Poprawia homeostazę układu hormonalnego,

Pozytywnie wspiera skórę głowy, poprawia wygląd paznokci, skóry oraz włosów,

Męski wariant suplementu diety 5:2 Diet Booster mniej wpływa na gospodarkę hormonalną, wpływa na podniesienie libido i ustala w równowadze poziom popędu płciowego. Dzięki składnikom aktywnym Diet Booster zachowuje odpowiedni poziom androgenów, w tym testosteronu, co zabezpiecza mięśnie przed działaniem katabolicznym wskutek odchudzania.

Co możemy odnaleźć w składzie suplementu?

W suplemencie diety 5:2 Diet booster można odnaleźć wyłącznie naturalne i dokładnie przebadane składniki. Trzonem działania tego suplementu jest wyjątkowa mieszanka ekstraktów z roślin z Azji Południowo-Wschodniej oraz ziół pozytywnie wpływających na gospodarkę hormonalną i uczucie głodu. Wszystkie te substancje znacząco ograniczają wchłanianie substancji pokarmowych dostarczanych do naszego ustroju, co efektywnie niweluje uczucie głodu. Suplement Diet Booster również pozytywnie wpływa na gospodarkę węglowodanową i przyczynia się do stopniowego i regularnego uwalniania cukrów z pożywienia. Pozwala to efektywnie niwelować ataki przemęczenia oraz braku motywacji do zachowania diety.

Regularna suplementacja preparatu 5:2 Diet Booster pozwala uzupełniać braki witamin oraz substancji mineralnych, które są potrzebne nie tylko do odchudzania, ale i do dobrego funkcjonowania naszego organizmu i zachowania odpowiedniego samopoczucia.

Wiele osób próbowało nieskutecznych diet i niestety w ten oto sposób znacząco zniechęciło się do podejmowania działań odchudzających. Tych problemów można jednak szybko uniknąć, dzięki wybraniu takich rozwiązań, jak nowoczesne suplementy diety, przeznaczone praktycznie dla każdego. Troska o nasz organizm i odchudzanie mogą iść ze sobą w parze i warto mieć pod ręką odpowiednie narzędzia, które znacząco podnoszą poziom swojego własnego samopoczucia. Zdecydujcie się na wyjątkowe metody i pamiętajcie o tym, co oferuje nam wyjątkowej klasy suplement diety na rynku. Czas na rewolucję w odchudzaniu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here