kochanka doskonała

Odpowiedz sobie na pytanie, jaka powinna być kochanka idealna i jaka winna być Twoja postawa wobec stosunków płciowych. Czy potrafisz z pasją i przekonaniem realizować swoje fantazje, czy raczej czujesz dystans i wstydzisz się zaszaleć? Warto odpuścić sobie narzucanie kolejnych ograniczeń, reguł oraz podążanie za utartymi schematami. Czas pozwolić sobie na więcej satysfakcji i radości z seksu i podzielić się tym z Twoim partnerem. Na pewno wyjdzie to Tobie i Wam na dobre i odczujecie zupełnie nowy poziom wspólnego pożycia intymnego.

Pierwsze, najważniejsze: Daj sobie spokój!

Chodzi tutaj bynajmniej o to, aby całkowicie się powstrzymać od uprawiania seksu, bo to nie jest wcale przyjemne ani dla nikogo zdrowe. Warto przestać się przejmować opiniami i zdaniem innych, w końcu nie wszyscy dookoła są zaangażowani w Twoje życie intymne. Nie hamuj swoich marzeń i fantazji seksualnych i otwórz się na te ze strony Twojego partnera. Postaraj się także być dobrą obserwatorką. Każda kochanka idealna dokładnie słucha tego, co mówi Twoje ciało, twoje wnętrze i nie można absolutnie marginalizować tego, czego się pragnie. Nie istnieje jeden prosty wzór na partnerkę idealną, podobnie żadna kochanka idealna nie jest nią w oparciu o jakieś sztywne reguły. Nie przesadzaj z ambicją i nie przejmuj się pewnymi brakami, trudnościami! W sytuacji, gdy obydwoje dzielicie przyjemność i poczucie ciepła oraz bezpieczeństwa to wtedy możesz powiedzieć, że kochanka idealna to Ty!

Po drugie: Bądź otwarta w pełni na nowości!

Nikt nie lubi codziennie, dzień w dzień jeść tych samych potraw, ty zresztą też nie? Masz na pewno świadomość tego, że opierając się na tych samych składnikach możliwe jest przyrządzenie zupełnie innych dań lub też zaserwować je w nowatorski i nieznany jeszcze sposób. Tak właśnie działa kochanka idealna! Z seksem jest całkowicie podobnie. Posiłek podany w łóżku smakuje zupełnie inaczej, od tego jedzonego w każdym innym miejscu. Zabawy seksualne i pieszczoty poza łóżkiem mogą być czymś bardzo fajnym. Interesuje Cię to? Wystarczy zastanowić się nad zmianą miejsca albo pozycji, z których korzystacie w trakcie stosunku, aby skutecznie pobudzić pożądanie i zainteresowanie partnerka. Każda kochanka idealna tak właśnie robi!

kochanka doskonałaTrzecia kwestia: Działaj bez przymusu i nie przymuszaj – szczególnie swojego partnera.

Każda kochanka idealna zdaje sobie sprawę z tego, że egoizm w sytuacjach intymnych jest jedną z najgorszych rzeczy. Jeśli jesteś egoistką, albo pozwalasz na egoizm swojego partnera i powoduje to ograniczenie Twoich potrzeb, to warto zastanowić się nad pewnymi zmianami. Każda kochanka idealna wsłuchuje się w potrzeby partnera. Naszym celem nie może być naturalnie wyłączne zaspokojenie faceta, zupełnie ignorując nasze potrzeby. Dobrze jest zważyć na to, na co ma ochotę Twój partner i spróbuj spełnić kilka jego fantazji i pragnień. Partner na pewno doceni takie podejście z Twojej strony i będzie przeszczęśliwy!

Po czwarte: Nie zaniedbuj się!

Każda kochanka idealna dba o siebie, również pod tym względem, aby jej partner również to robił ze sobą. Jeśli przeszkadzają Ci pewne braki w higienie, czy zachowania które Ci nie odpowiadają, to nie warto trwać w takim stanie. Staraj się ćwiczyć, zdrowo się odżywiać oraz namawiaj do tego partnera. Dobrze jest również zachęcić go do poprawy swojego wyglądu przy wykorzystaniu komplementów i łóżkowych zachęt. Warto zadbać o swoją kondycję, co zwiększy ilość doznań płynących z seksu. Sport jest także cenną rzeczą, gdyż znacząco podnosi wytrzymałość i wzmacnia uczucie pewności siebie. Wzrost poczucia własnej wartości, otwartość i asertywność skutecznie podnoszą seksapil i sprawiają, że mężczyzna nie będzie Ci w stanie się oprzeć.

Nie warto podchodzić do seksu jak do obowiązku, czy też konkursu z nagrodami. Jest to ważna rzecz, ale to nie oznacza, że trzeba się wyzbyć radości oraz poczucia humoru. W łóżku może dojść do wielu przezabawnych sytuacji i warto jest je wypunktowywać i starać się za nimi podążać. Seks ma być olbrzymią przyjemnością i pewne sytuacje powinny zachęcać do zabawnego, wesołego i pełnego radości przeżywania każdego momentu razem. Warto nabrać więcej dystansu do pewnych zdarzeń, w tym do swojej własnej osoby. Żadna kochanka idealna nie jest zbyt poważna w łóżku – w końcu to tylko ogranicza seksapil. Poczucie humoru o wiele bardziej poprawia wrażenie seksapilu. Czas się uśmiechnąć i zacząć dobrze bawić w łóżku!

Seks powinien być przyjemnością, szczęściem i radością przebywania z drugą osobą. Każda kochanka idealna stara się podążać za tym. Daj się ponieść fantazji, ciesz się każdą chwilą, spełniaj swoje i jego pragnienia. Nie staraj się być na wskroś perfekcyjna. Radość, relaks i pewność siebie – to sprawi, że bliżej Ci będzie do enigmatycznego określenia, którym jest kochanka idealna. Zacznij czerpać więcej radości, satysfakcji z seksu i uczyń go bardziej emocjonalnym. Niech będzie to wspaniałe przeżycie dla Ciebie i dla niego!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here