Dzień ślubu zbliża się wielkimi krokami, a Wy ciągle poszukujecie pomysłów na udekorowanie sali weselnej? To dobrze trafiliście! Nasze propozycje dekoracji pozwolą Wam stworzyć wymarzony klimat w tym cudownym dniu.

Lampiony wiszące

Porzućcie tradycyjne lampy, nowoczesne lasery i kule dyskotekowe! Zamiast nich wybierzcie lampiony wiszące – efektowne małe i duże kule podświetlane żarówkami. Równie dobrze sprawdzą się jako dekoracja i oświetlenie sali weselnej, jak i zwisając z gałęzi drzew na plenerowym ślubie. Niepowtarzalny nastrój uzyskacie wieszając je na różnych wysokościach, mieszając ze sobą ich wielkości, a nawet kolory. Wprawdzie na ślubach królują lampiony wiszące w odmianach białych i beżowych, ale nie bójcie się zaszaleć z pomarańczowymi, lawendowymi czy zielonymi!

Magiczne girlandy

Poszukujecie jeszcze jakiegoś subtelnego dodatku pasującego do lampionów wiszących? Dołączcie do nich świetlne girlandy! Można je zawiesić wysoko pod sufitem, puścić luźno ponad głowami zebranych gości, stworzyć z nich strumienie światła spływające po ścianach – możliwości jest wiele, wystarczy puścić wodze fantazji. Te sznury żarówek w połączeniu z lampionami wiszącymi zapewnią romantyczną, wręcz magiczną atmosferę po zapadnięciu zmroku.

Jej i Jego

W tym dniu to Wy jesteście najważniejsi, więc podkreślcie to dodatkowo na kilka ciekawych sposobów! Przeznaczone dla Was krzesła udekorujcie nie tylko materiałami i kwiatami, ale także specjalnymi tabliczkami z wybranymi przez was napisami. Jej i Jego, Księżniczka i Książę, a może jakieś urocze przydomki znane tylko wam dwojgu? Nie zapomnijcie także o swoich kieliszkach do szampana! Ubierzcie je w niewielką sukienkę ślubną i garnitur, albo przystroicie kwiatami i maleńkim krawatem. Innym interesującym pomysłem jest udostępnienie w barze wyjątkowych drinków – jednego symbolizującego Pannę Młodą, a drugiego Pana Młodego.

Ozdoby stołowe

Pamiętajcie o tym, aby nigdy nie decydować się na dekorowanie sali sztucznymi kwiatami. Żywe rośliny zawsze będą lepszym wyborem. Kwiaty oczywiście mogą zdobić stoły w formie niewielkich bukietów, ale również jako girlandy ciągnące się przez całą długość połączonych ze sobą blatów. Kolejnym rozwiązaniem są szklane naczynka wypełnione wodą, po której pływać będą pojedyncze kwiaty lub świeczki. Jeśli marzą wam się bardziej personalne ozdoby, to wybierzcie wasze wspólne zdjęcia, włóżcie je w ramki i porozstawiajcie na stołach.

Artykuł zainspirowany lampionami wiszącymi na stronie http://partybudziki.pl/pol_m_DEKORACJE-SALI_Dekoracje-wiszace_Lampiony-abazury-186.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here