Dłonie i paznokcie to jeden z ważniejszych elementów składających się na nasz wizerunek. Nie trudno też zauważyć, że kobiety od lat przywiązują bardzo dużą wagę do stylizacji paznokci, naśladując obowiązujące trendy, odnoszące miedzy innymi do kształtu, długości oraz najmodniejszych kolorów i wzorów, które warto nosić.

Nie od dziś wiadomo, że dłonie i paznokcie są „wizytówką” kobiety. Warto więc o nie zadbać stawiając choćby na minimalistyczną wersję manicure, sięgając jedynie po lakier do paznokci.

Najmodniejsze wzory i kolory tego lata?

Zgodnie z zapowiadanymi trendami, nadchodzące lato obfitować będzie przede wszystkim w ferię barw. Czyli zupełnie odwrotnie niż w zeszłym roku, kiedy to na najmodniejsze były delikatne, pastelowe odcienie. W tym roku zdecydowanie możemy zaszaleć, bawiąc się kolorami i wzorami. Lato, to jak najbardziej pora roku, kiedy możemy się odważyć i postawić na bardziej intensywne i wyraziste kolory. Tego lata modne będą przede wszystkim egzotyczne wzory inspirowane wakacjami. Na dłoniach będą pojawiać różnorodne, kolorowe printy w postaci owoców i kwiatów. Zdecydowanie więc można powiedzieć, że z pewnością nie będzie nudno, wręcz przeciwnie. Będzie kolorowo, wyraziście i wakacyjnie.

Jak wykonać wakacyjny manicure?

Lakier do paznokci, to jedne z tych produktów w kobiecej kosmetyczce, którego nie może zabraknąć. Każda z nas przecież posiada chociaż kilka buteleczek, dzięki którym w szybki i łatwy sposób może nadać swoim paznokciom elegancki zadbany wygląd. Dlaczego więc nie zaopatrzyć się w tym sezonie w kilka odważniejszych kolorów? Dobrym i ciekawym pomysłem będą również lakiery holograficzne, które dzięki zawartości holograficznego pigmentu, przypominającego diamentowy pył tworzą efekt tęczy na paznokciach i dają wrażenie trójwymiarowego obrazu. Dzięki czemu paznokcie nigdy nie będą wyglądały tak samo. Będzie to zależne od położenia płytki względem światła.

Kolejnym ciekawym pomysłem na wykonanie letniego manicure są makijaże w neonowych odcieniach. Z paznokciami w takim kolorze nikt nie przejdzie niezauważony. Neony mają dość ntensywną barwę i w ciekawy sposób odbijają światło potęgując intensywność koloru na paznokciach.

Możliwości jest więc sporo. Warto więc korzystać z tego, że latem możemy sobie pozwolić na więcej, bawiąc się kolorami i wzorami. Lakier do paznokci to zdecydowanie „must have” nadchodzącego sezonu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here